Dicle Fen Ve Anadolu Lisesi

http://diclekoleji.Diyarbakirport.net
Dicle Fen Ve Anadolu Lisesi
22
Diclekent Bulvarı SonuKayapınar,34100
+90(412) 257 65 651995 yılında ilköğretimden sonra Fen ve Anadolu lisesi;kuruluşumuzu ilköğretim eğitimini tamamlamış öğrencilerimizin geleceğini garanti altına almak adına kurulmuştur. yeni nesillerin eğitimdeki başarısını arttırmak için Dicle fen ve Anadolu lisesi olarak en iyi eğitim ve çğretimi aşılamayı esas almış bulunmaktayız. VİZYONUMUZ:Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, çevre ve ülke ihtiyaçlarına uygun, metotlu çalışan, sürekli olarak gelişen ve yenileşen bir sonraki öğretim kurumuna hazırlanan, maddi ve manevi bakımdan donatılmış etkili ve nitelikli, çağdaş ve demokratik bireyler yetiştirmektir. MİSYONUMUZ:Atatürk ilke ve inkılaplarının, Cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı, Türk milli eğitiminin genel amaçlar doğrultusunda öğrencilerin bireysel özelliklerini dikkate alarak bilgili, becerikli, özgüvenli, milli ve manevi değerlere bağlı, çevresi ile barışık, işbirliği ve ekip çalışmasına yatkın bireyler olmalarını sağlamaktır. STRATEJİMİZ:Bütün öğrenciler öğrenebilir.
6637Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Diclekent Bulvarı sonundayız

İletişim Formu
1995 yılında ilköğretimden sonra Fen ve Anadolu lisesi;kuruluşumuzu ilköğretim eğitimini tamamlamış öğrencilerimizin geleceğini garanti altına almak adına kurulmuştur. yeni nesillerin eğitimdeki başarısını arttırmak için Dicle fen ve Anadolu lisesi olarak en iyi eğitim ve çğretimi aşılamayı esas almış bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ:Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, çevre ve ülke ihtiyaçlarına uygun, metotlu çalışan, sürekli olarak gelişen ve yenileşen bir sonraki öğretim kurumuna hazırlanan, maddi ve manevi bakımdan donatılmış etkili ve nitelikli, çağdaş ve demokratik bireyler yetiştirmektir.

MİSYONUMUZ:Atatürk ilke ve inkılaplarının, Cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı, Türk milli eğitiminin genel amaçlar doğrultusunda öğrencilerin bireysel özelliklerini dikkate alarak bilgili, becerikli, özgüvenli, milli ve manevi değerlere bağlı, çevresi ile barışık, işbirliği ve ekip çalışmasına yatkın bireyler olmalarını sağlamaktır.

STRATEJİMİZ:Bütün öğrenciler öğrenebilir.
Firmanızı Ekleyin

Diyarbakirport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 30 firma yer almaktadır.