Özel Dicle Leyla Hanım Anadolu Lisesi

http://leylahanimkoleji.Diyarbakirport.net
Özel Dicle Leyla Hanım Anadolu Lisesi
114
Şair Sırrı Hanım Sokak OfisYenişehir,34100
+90 (412) 224 71 41Diyarbakır'ın marka okullarından olan Leyla hanım koleji 2011 yılında kurulmuştur. Genç öğrencilerimize daha iyi bir gelecek sunmayı hedeflemiştir amacımız bütün öğrencilerimize almış oldukları temel eğitim dışında iyi gelecek kurmaları açısından gerekli tüm bilgileri verebilmektir.

VİZYONUMUZ: Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, çevre ve ülke ihtiyaçlarına uygun, metotlu çalışan, sürekli olarak gelişen ve yenileşen bir sonraki öğretim kurumuna hazırlanan, maddi ve manevi bakımdan donatılmış etkili ve nitelikli, çağdaş ve demokratik bireyler yetiştirmektir.

MİSYONUMUZ: Atatürk ilke ve inkılâplarının, Cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı, Türk milli eğitiminin genel amaçlar doğrultusunda öğrencilerin bireysel özelliklerini dikkate alarak bilgili, becerikli, özgüvenli, milli ve manevi değerlere bağlı, çevresi ile barışık, işbirliği ve ekip çalışmasına yatkın bireyler olmalarını sağlamaktır.
16774Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Şair Sırrı Hanım Sk. Kuaför Mustafa ASOĞLU Karşısındayız.

İletişim Formu
Diyarbakır'ın marka okullarından olan Leyla hanım koleji 2011 yılında kurulmuştur. Genç öğrencilerimize daha iyi bir gelecek sunmayı hedeflemiştir amacımız bütün öğrencilerimize almış oldukları temel eğitim dışında iyi gelecek kurmaları açısından gerekli tüm bilgileri verebilmektir.VİZYONUMUZ: Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, çevre ve ülke ihtiyaçlarına uygun, metotlu çalışan, sürekli olarak gelişen ve yenileşen bir sonraki öğretim kurumuna hazırlanan, maddi ve manevi bakımdan donatılmış etkili ve nitelikli, çağdaş ve demokratik bireyler yetiştirmektir.MİSYONUMUZ: Atatürk ilke ve inkılâplarının, Cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı, Türk milli eğitiminin genel amaçlar doğrultusunda öğrencilerin bireysel özelliklerini dikkate alarak bilgili, becerikli, özgüvenli, milli ve manevi değerlere bağlı, çevresi ile barışık, işbirliği ve ekip çalışmasına yatkın bireyler olmalarını sağlamaktır.
Firmanızı Ekleyin

Diyarbakirport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 30 firma yer almaktadır.